Montella powraca do Sampdorii.

Montella powraca do Sampdorii.
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports.com

<b>Vincenzo Montella opuścił Romę i powrócił do klubu, który opuścił 9 lat temu - Sampdorii Genua.</b><br><br> Prezentacja gracza odbędzie się w poniedziałek, zmienia on klub na zasadzie rocznego wypożyczen(...)

Vincenzo Montella opuścił Romę i powrócił do klubu, który opuścił 9 lat temu - Sampdorii Genua.

Prezentacja gracza odbędzie się w poniedziałek, zmienia on klub na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Prezydent klubu z Genui, Riccard Garrone, był zachwycony mogąc potwierdzić przybycie 33-letniego napastnika.

Jestem bardzo zadowolony, powiedział Garrone.

Montella znów przywdzieje nasz trykot i będzie to wielkie wzmocnienie dla Sampdorii.

Fani doskonale pamiętają jego występy w naszych barwach i wiedzą jaki wpływ miał na historię klubu.

Nie możemy doczekać się chwili, gdy znów wybiegnie na boisko w koszulce Sampdorii. Mamy nadzieję, że drużyna będzie prezentowała poziom odpowiedni dla jego nieprzeciętnych umiejętności.


Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy