Montella powraca do Sampdorii.

Montella powraca do Sampdorii.
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports.com

<b>Vincenzo Montella opuścił Romę i powrócił do klubu, który opuścił 9 lat temu - Sampdorii Genua.</b><br><br> Prezentacja gracza odbędzie się w poniedziałek, zmienia on klub na zasadzie rocznego wypożyczen(...)

Vincenzo Montella opuścił Romę i powrócił do klubu, który opuścił 9 lat temu - Sampdorii Genua.

Prezentacja gracza odbędzie się w poniedziałek, zmienia on klub na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Prezydent klubu z Genui, Riccard Garrone, był zachwycony mogąc potwierdzić przybycie 33-letniego napastnika.

Jestem bardzo zadowolony, powiedział Garrone.

Montella znów przywdzieje nasz trykot i będzie to wielkie wzmocnienie dla Sampdorii.

Fani doskonale pamiętają jego występy w naszych barwach i wiedzą jaki wpływ miał na historię klubu.

Nie możemy doczekać się chwili, gdy znów wybiegnie na boisko w koszulce Sampdorii. Mamy nadzieję, że drużyna będzie prezentowała poziom odpowiedni dla jego nieprzeciętnych umiejętności.


Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony na inny stadion?! Jest oferta Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony na inny stadion?! Jest oferta Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy