Mourinho dementuje plotki o transferze

Mourinho dementuje plotki o transferze
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: goal.com

Menedżer Chelsea zaprzecza doniesieniom o obserwowaniu Andrija Jarmołenki.

W minionym tygodniu portugalski trener był obecny na trybunach w Kijowie podczas spotkania Ukrainy z Hiszpanią w ramach eliminacji do EURO 2016. Celem obserwacji miał być skrzydłowy Dynama Kijów Andrij Jarmołenko. "The Special One" nie omieszkał skomentować tych doniesień, twierdząc, że wyjazd na Ukrainę nie miał na celu monitorowania jakiegokolwiek zawodnika.

- Nie patrzyłem na innych zawodników. Mamy już wystarczająco skrzydłowych - skwitował Mourinho.

Dziś Portugalczyk będzie miał kolejną okazję na dokonanie obserwacji 25-latka. W Kijowie tym razem będzie przebywał w roli menedżera "The Blues", którzy na stadionie Olimpijskim zmierzą się z miejscowym Dynamem. Jarmołenko jest największą gwiazdą drużyny ze stolicy Ukrainy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy