Mourinho nie zrezygnował. Jeszcze jeden podopieczny Raioli w Manchesterze United?!

Mourinho nie zrezygnował. Jeszcze jeden podopieczny Raioli w Manchesterze United?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror I Rai Sport

Zgodnie z doniesieniami „Daily Mirror” Manchester United nie zrezygnował z chęci pozyskania Blaise'a Matuidiego.

„Czerwone Diabły” mocno brały pod uwagę transfer francuskiego pomocnika już w zeszłym roku. Były gracz Paris Saint-Germain ostatecznie wybrał jednak opcję przenosin do Juventusu. Słynący z robienia świetnych interesów turyńczycy zapłacili za niego 20 milionów euro. Co prawda kwota ta może wzrosnąć o kolejne 10,5 miliona z tytułu bonusów, ale nawet mając to na uwadze, całkowity koszt sprowadzenia 30-latka dalej nie będzie zbyt wysoki.

Matuidiemu w ostatnim czasie przytrafiają się słabsze występy, ale Juventus ani myśli o jego sprzedaży. Mimo to, MU chce sprowadzić go na Old Trafford.

Zdaniem Rai Sport „Czerwone Diabły” kontaktowały się już z agentem Matuidiego, Mino Raiolą. Warto podkreślić, że w 2016 roku Turyn na Manchester zamienił inny podopieczny kontrowersyjnego menedżera - Paul Pogba.

Opiekun MU, José Mourinho, już od pewnego czasu poszukuje nowego pomocnika. Ma to związek głównie ze zbliżającym się wielkimi krokami przejściem na emeryturę Michaela Carricka i potencjalnym odejściem z Old Trafford Marouane'a Fellainiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy