Moussa Sow: Marzę o grze w Liverpoolu

Moussa Sow: Marzę o grze w  Liverpoolu fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football

Na temat kolejnej sagi transferowej zimowego okienka wypowiedział się tym razem główny zainteresowany jednej z nich, Moussa Sow.

- Jestem obecnie zawodnikiem Lille OSC, ale nie będzie dla nikogo tajemnicą, jeśli publicznie powiem, że moim marzeniem byłaby możliwość zagrania pewnego dnia w Premier League - przyznał senegalski napastnik.

- Liverpool to klub, którego historia i kibice sprawiają, że marzy się o występie w jego barwach. Z kolei zdobywanie bramek przed słynną trybuną The Kop byłoby jednym z najwspanialszych momentów w całej mojej karierze zwodniczej - dodał Moussa Sow.

Dodajmy, że oprócz "The Reds", zainteresowanie Afrykaninem wyraziło już tureckie Fenerbahçe, którego oficjalną propozycję transferu odrzucił jednak zarząd Lille OSC.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy