Moyes po piłkarza Newcastle

Moyes po piłkarza Newcastle
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Telegraph

Sammy Ameobi znajduje się w kręgu zainteresowań Realu Sociedad.

Gra zawodnika Newcastle United bardzo przypadła do gustu obecnemu szkoleniowcowi zespołu z Primera División, Davidowi Moyesowi, który już planuje letnie wzmocnienia. 22-latkowi wraz z końcem obecnego sezonu wygasa dotychczasowa umowa ze "Srokami" i już teraz może podpisać kontrakt z nowym pracodawcą, do którego przeniesie się w lipcu.

W zeszłym tygodniu doszło do rozmów Moyesa z agentem zawodnika, a dotyczyły one przenosin do Hiszpanii. Sociedad jest ponoć gotów zaoferować Anglikowi lepsze warunki finansowe od tych, które obecnie ma zagwarantowane w Newcastle.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy