Możliwa promocja na transfer Sofyana Amrabata. Ale dopiero latem

Możliwa promocja na transfer Sofyana Amrabata. Ale dopiero latem fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com

Sofyan Amrabat zaprezentował się znakomicie na Mistrzostwach Świata 2022, co sprawiło, że cena za niego poszybowała w górę. To zniechęca kluby do negocjacji z Fiorentiną - informuje Relevo.com.

W trakcie turnieju pojawiły się wieści o zainteresowaniu Marokańczykiem ze strony Liverpoolu. Z czasem do wyścigu dołączyły Tottenham Hotspur oraz Atlético Madryt, a jego otoczenie próbowało zachęcić do rozmów Paris Saint-Germain.

Fakty są jednak takie, że od zakończenia mundialu minie zaraz miesiąc, a defensywny pomocnik nie ruszył się z miejsca.

Najnowsze doniesienia sugerują, że najchętniej zagrałby on w zespole Diego Simeone. Według Relevo.com „Los Rojiblancos” nie traktują tej operacji w sposób priorytetowy.

Aktualnie głównym celem jest wzmocnienie pozycji napastnika, a jeśli chodzi o Sofyana Amrabata, Hiszpanie są skłonni poczekać do lata.

To trend, któremu ulegają też inni zalotnicy.

Fiorentina za piłkarza z półtoraroczną umową żąda 45 milionów euro, podczas gdy za kilka miesięcy może on być dostępny za niespełna 30 milionów euro. W efekcie kluby biorą „Violę” na przeczekanie.

26-latek po powrocie z Kataru wziął udział w tylko jednym spotkaniu. Włosi go oszczędzają, ale oferty nie nachodzą. Bardzo możliwe, że na sprzedaż będą musieli poczekać do zakończenia sezonu.

***

Oni mogą zmienić klub po mundialu. 23 piłkarzy w blokach startowych

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy