MSV Duisburg bez licencji na grę w 2.Bundeslidze

MSV Duisburg bez licencji na grę w 2.Bundeslidze
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Bild

Trybunał Niemieckiej Federacji Piłkarskiej nie przyznał licencji drużynie MSV Duisburg na grę w kolejnym sezonie 2.Bundesligi. Decyzja jest ostateczna.

Mimo, że drużyna MSV Duisburg zajęła jedenastą pozycję na koniec sezonu 2.Bundesligi to nie utrzyma się w rozgrywkach. Wszystko przez problemy finansowe, które spowodowały, że trybunał DFB nie przyznał popularnym "Źrebakom" licencji na grę w kolejnym sezonie na zapleczu Bundesligi. Według niemieckiego "Kickera" podstawą do nie przyznania licencji jest "realne zagrożenie niewypłacalności". 

Decyzja Niemieckiej Federacji Piłkarskiej jest ostateczna. W miejsce Duisburga w rozgrywkach 2.Bundesligi występować będzie drużyna SV Sandhausen (17. miejsce w minionym sezonie), która początkowa spadła do trzeciej ligi.

Dalsze plany MSV nie są jeszcze znane. Klub najprawdopodobniej przedstawi je w najbliższy czwartek.

Więcej na temat: MSV Duisburg Niemcy SV Sandhausen

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy