MSV Duisburg bez licencji na grę w 2.Bundeslidze

MSV Duisburg bez licencji na grę w 2.Bundeslidze
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Bild

Trybunał Niemieckiej Federacji Piłkarskiej nie przyznał licencji drużynie MSV Duisburg na grę w kolejnym sezonie 2.Bundesligi. Decyzja jest ostateczna.

Mimo, że drużyna MSV Duisburg zajęła jedenastą pozycję na koniec sezonu 2.Bundesligi to nie utrzyma się w rozgrywkach. Wszystko przez problemy finansowe, które spowodowały, że trybunał DFB nie przyznał popularnym "Źrebakom" licencji na grę w kolejnym sezonie na zapleczu Bundesligi. Według niemieckiego "Kickera" podstawą do nie przyznania licencji jest "realne zagrożenie niewypłacalności". 

Decyzja Niemieckiej Federacji Piłkarskiej jest ostateczna. W miejsce Duisburga w rozgrywkach 2.Bundesligi występować będzie drużyna SV Sandhausen (17. miejsce w minionym sezonie), która początkowa spadła do trzeciej ligi.

Dalsze plany MSV nie są jeszcze znane. Klub najprawdopodobniej przedstawi je w najbliższy czwartek.

Więcej na temat: MSV Duisburg Niemcy SV Sandhausen

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy