Mundo Deportivo: Obrońca opuszcza Barcelonę

Mundo Deportivo: Obrońca opuszcza Barcelonę fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Mundo Deportivo

Obrońca Barcelony Marlon Santos wkrótce przejdzie do OGC Nice, zaledwie trzy miesiące po podpisaniu umowy z katalońską drużyną.

Zdaniem dziennikarzy z „Mundo Deportivo", 21-latek dołączy do klubu z Ligue 1 w ramach dwuletniej umowy. Działacze "Dumy Katalonii" zapewnili sobie możliwość sprowadzenia go z powrotem po zakończeniu obecnego sezonu.

Brazylijski stoper znalazł się w wyjściowym składzie w dwóch ostatnich kolejkach poprzedniej odsłony La Liga, w starciach przeciwko Las Palmas oraz Eibarowi. Wszystko wskazuje jednak na to, że tego lata czeka go kolejna przeprowadzka.

Negocjacje w sprawie transakcji z udziałem Marlona przyspieszyły z uwagi na prowadzone jednocześnie rozmowy na temat przenosin Jeana Michaela Seriego do Barcelony. Ten transfer ostatecznie jednak nie doszedł do skutku.

21-letni obrońca dołączył do Barcelony w ramach rocznego wypożyczenia w poprzednim lecie, natomiast w obecnym działacze "Blaugrany" zdecydowali się na jego permanentny zakup. Teraz Marlon najprawdopodbniej dołączy do klubu z Nicei w ramach wypożyczenia, jednak dziennikarze nie publikują żadnych dodatkowych szczegółów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy