Mutu dołączy do AC Ajaccio

Mutu dołączy do AC Ajaccio fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: AC Ajaccio

Adrian Mutu dołączy do AC Ajaccio, po tym jak rozwiązał swój kontrakt z Ceseną.

33-letni zawodnik ma na swoim koncie wiele spotkań w reprezentacji Rumunii. Występował między innymi w takich zespołach jak: Inter Mediolan, Juventus Turyn, Fiorentina czy też Chelsea Londyn. W zeszłym sezonie reprezentował barwy Ceseny, która zajęła ostatnie miejsce w ligowej stawce i w rezultacie spadła do Serie B.

Jak informiuje oficjalna strona AC Ajaccio, Adrian Mutu zasugerował na swoim twitterowym koncie, że już niebawem zasili francuski zespół, gdyż wszystko wydaje się być na dobrej drodze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy