M'Vila przejdzie do Liverpoolu?

M'Vila przejdzie do Liverpoolu? fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Mirror

Pomocnik Rubina Kazań Yann M'Vila znalazł się w orbicie zainteresowań Liverpoolu.

22-krotny reprezentant Francji występuje w Rubinie dopiero od stycznia zeszłego roku, jednak wiele wskazuje na to, że w lecie przeniesie się do Anglii. M'Vila nie jest zadowolony z pobytu w Rosji, w dalszym ciągu do końca się nie zaaklimatyzował.

Chętnych na pozyskanie utalentowanego pomocnika jest wielu, przede wszystkim ekipy angielskiej czołówki jak Arsenal, Tottenham, Everton oraz Liverpool. Wydaje się jednak, że to klub z Anfield Road najmocniej będzie zabiegał o jego usługi. Menedżer "The Reds" Brendan Rodgers chciałby pozyskać gracza, który skutecznie wspomógłby w środku pola Stevena Gerrarda.

Angielskie media podają nawet, że M'Vila widziany był na trybunach w Liverpoolu w czasie derbów Merseyside na początku obecnego sezonu. Ponoć juz wtedy odbyły się pierwsze rozmowy między nim a przedstawicielami Liverpoolu.

23-letni pomocnik przed przeprowadzką do Kazania przez pięć lat występował w Rennes, rozgrywając w jego barwach 150 spotkań. W tym sezonie wystąpił dla Rubinu w 30 meczach, notując cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy