Myślał, że strzelił gola i pobiegł pocałować dziewczynę... Bramki nie było, spalonego też nie! [WIDEO]

Myślał, że strzelił gola i pobiegł pocałować dziewczynę... Bramki nie było, spalonego też nie! [WIDEO]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Piłkarz Łudogorca Razgrad, Wanderson zdobył bramkę w meczu ligowym i postanowił celebrować go wspólnie z dziewczyną. Nie zauważył jednak, że sędzia dopatrzył się w tej sytuacji spalonego.

W niedzielny wieczór naprzeciw siebie stanęły jedenastki Łudogorca Razgrad i Sławii Sofia. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, choć stołeczny klub kończył ten mecz w dziesiątkę, po tym, jak czerwoną kartkę obejrzał bramkarz, Antonis Stergiakis.

Kara indywidualna Greka zeszła jednak tego dnia na drugi plan. Wszystko przez sytuację, która miała miejsce w 79. minucie meczu. Wówczas to skrzydłowy gospodarzy zdobył bramkę na wagę zwycięstwa jego zespołu.

W ramach celebracji postanowił podbiec do jednej z trybun, by pocałować swoją partnerkę. Był tak rozentuzjazmowany, że nie zauważył, iż arbiter odgwizdał spalonego. Na powtórkach widać, że jego decyzja sędziego była błędna, choć jej nie cofnął.

Bramkarz wznowił grę od bramki, a rozczarowany obrotem spraw Brazylijczyk po chwili wrócił do gry.

Po siedmiu seriach gier ekipa Wandersona plasuje się w ligowej tabeli na drugim miejscu z dorobkiem 15 punktów. Sławia zajmuje natomiast ósmą lokatę i zgromadziła jak dotąd dziewięć „oczek”.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy