Nabór do Transfery.info - ZIMA 2013

Nabór do Transfery.info - ZIMA 2013
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Transfery.info

Czas na kolejną odsłonę naboru do redakcji Transfery.info. Tym razem na zgłoszenia czekamy do końca stycznia.

Transfery.info istnieją od 2004 roku, są jednym z największych serwisów piłkarskich w polskim internecie z oglądalnością na poziomie ponad 200 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Ciągle się rozwijają, ale do wskoczenia na kolejny poziom potrzeba więcej ludzi, tym bardziej, że w grudniu rozpoczyna się wzmożona aktywność klubów, związana z zimowym oknem transferowym.

Poszukujemy redaktorów aktualności, dłuższych form (wywiady, publicystyka), a także grafików i innych współpracowników. Pomimo tego, że zajmujemy się głównie tytułowymi transferami (szeroko rozumianymi), chętnie piszemy również o innych elementach, składających się na piłkę nożną.
 
Współpracownikom oferujemy:
- uwagi i recenzowanie postępów
- w razie regularnej współpracy akredytacje i legitymacje prasowe
- kontakty ze znanymi ludźmi polskiego sportu
- podpisanie referencji, wpisanie do CV pracy w redakcji sportowej Transfery.info
- możliwe innego rodzaju gratyfikacje
 
W mailu KONIECZNIE zamieść informacje na temat: danych osobowych, wieku, doświadczenia, dyspozycyjności, motywacji. Wymaganym warunkiem jest również dodanie dowolnego tekstu na temat piłki nożnej (maksymalnie strona A4).

Rozwijamy równolegle także angielską wersję strony, chętnych do publikowania tekstów w tym języku również gorąco zapraszamy!
 
Nabór trwa do końca stycznia. W tym czasie oczekujemy na wiadomości pod adresem: nabor.zima@transfery.info

Więcej na temat: Nabór Transfery.info Redakcja

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy