Nabór do Transfery.info - ZIMA 2013

Nabór do Transfery.info - ZIMA 2013
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Transfery.info

Czas na kolejną odsłonę naboru do redakcji Transfery.info. Tym razem na zgłoszenia czekamy do końca stycznia.

Transfery.info istnieją od 2004 roku, są jednym z największych serwisów piłkarskich w polskim internecie z oglądalnością na poziomie ponad 200 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Ciągle się rozwijają, ale do wskoczenia na kolejny poziom potrzeba więcej ludzi, tym bardziej, że w grudniu rozpoczyna się wzmożona aktywność klubów, związana z zimowym oknem transferowym.

Poszukujemy redaktorów aktualności, dłuższych form (wywiady, publicystyka), a także grafików i innych współpracowników. Pomimo tego, że zajmujemy się głównie tytułowymi transferami (szeroko rozumianymi), chętnie piszemy również o innych elementach, składających się na piłkę nożną.
 
Współpracownikom oferujemy:
- uwagi i recenzowanie postępów
- w razie regularnej współpracy akredytacje i legitymacje prasowe
- kontakty ze znanymi ludźmi polskiego sportu
- podpisanie referencji, wpisanie do CV pracy w redakcji sportowej Transfery.info
- możliwe innego rodzaju gratyfikacje
 
W mailu KONIECZNIE zamieść informacje na temat: danych osobowych, wieku, doświadczenia, dyspozycyjności, motywacji. Wymaganym warunkiem jest również dodanie dowolnego tekstu na temat piłki nożnej (maksymalnie strona A4).

Rozwijamy równolegle także angielską wersję strony, chętnych do publikowania tekstów w tym języku również gorąco zapraszamy!
 
Nabór trwa do końca stycznia. W tym czasie oczekujemy na wiadomości pod adresem: nabor.zima@transfery.info

Więcej na temat: Nabór Transfery.info Redakcja

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych CIES: Piłkarze z największym wzrostem wartości w listopadzie CIES: Piłkarze z największym wzrostem wartości w listopadzie Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy