Nacho Fernández odejdzie z Realu Madryt, ale zostanie w Hiszpanii?!

Nacho Fernández odejdzie z Realu Madryt, ale zostanie w Hiszpanii?! fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marca

Umowa Nacho Fernándeza z Realem Madryt wygasa już 30 czerwca, a piłkarz wciąż nie zdecydował, czy chce ją przedłużyć. To prowadzi do dyskusji, a chętnych tylko przybywa. Najnowszym zainteresowanym jest Villarreal - podaje „Marca”.

Środkowy obrońca już kilkukrotnie okazywał swoje przywiązanie do klubowych barw. Przy okazji przełykał także gorycz porażki.

Kiedy z Estadio Santiago Bernabéu odchodzili Raphaël Varane i Sergio Ramos, nie zaufano w sposób dostateczny Nacho Fernándezowi, a zamiast postanowiono sprowadzić Davida Alabę, do którego po roku dołączył Antonio Rüdiger.

Mając to na uwadze, Hiszpan w trakcie sezonu był rzucany, a to na lewą stronę defensywy, a to na prawą. Rzadziej grał na swojej nominalnej pozycji.

„Królewscy” ciągle ufają jednak swojemu wychowankowi i wierzą, że zostanie on na następny rok. Stosowna propozycja została już złożona. Teraz ruch należy do zawodnika.

Zagrożeniem są oferty z innych ekip. Inter Mediolan proponuje trzyletni kontrakt.

Teraz po 33-latka zgłosił się następny chętny. Zapytanie o niego złożył Villarreal.

„Żółtą łódź podwodną” latem opuścić może Pau Torres, a przedstawiciel LaLigi widzi w Nacho idealnego partnera dla Raúla Albiola.

Jak informuje „Marca”, 23-krotny reprezentant Hiszpanii jeszcze w tym tygodniu przekaże swoją decyzję.

W tym momencie mało prawdopodobne wydaje się opuszczenie Realu Madryt na rzecz ligowego rywala, ale sytuacja może ulec zmianie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy