Napastnik AS Monaco w Premier League?!

Napastnik AS Monaco w Premier League?!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: RMC Sport

Według informacji „RMC Sport” Guido Carrillo jest celem transferowym Southampton.

Southampton stara się o dokonanie szybkiego transferu przed zakończeniem okna i pozyskanie Guido Carrillo z AS Monaco. Po sprzedaży Virgila Van Dijka za 85 milionów euro do Liverpoolu, Maurcio Pellegrino usłyszał obietnicę, że zarobione pieniądze zostaną ponownie zainwestowane.

W aktualnej sytuacji „Święci” znajdują się zaledwie jeden punkt nad strefą spadkową, są bardzo osłabieni po stracie Holendra, dlatego wydanie chociaż części pieniędzy z transferu obrońcy wydaje się prawdopodobne. Jak poinformował dzisiaj francuski „RMC Sport”, Southampton złożyło ofertę w wysokości 20 milionów euro za Carrillo.

Początkowo Southampton starało się o ponowne pozyskanie Theo Walcotta, który grał w drużynie 12 lat temu, jednak on zdecydował się na wybranie Evertonu. Ze względu na to przedstawiciele angielskiej drużyny skupili się na potencjalnym transferze Argentyńczyka z AS Monaco.

Southampton ma nadzieję na szybkie sfinalizowanie transferu. Carrillo dołączył do mistrzów Francji w połowie 2015 roku za 9 milionów euro, ale do tej pory nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie klubu. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy