Napastnik Atlético Mineiro nie trafi do Chin

Napastnik Atlético Mineiro nie trafi do Chin
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Paulo Freitas

Lucas Pratto w najbliższym czasie nie opuści szeregów Atlético Mineiro.

Przypominamy, że w ostatnio argentyński napastnik był łączony z przenosinami do Hebei China Fortune, który był gotowy zapłacić za niego 20 milionów euro, co stanowiłoby rekord transferowy klubu.

Wiele jednak wskazuje na to, że 27-latek nie odejdzie do Chin, ani żadnego innego zespołu. Taką informację przekazał mediom Daniel Nepomuceno, prezes brazylijskiej drużyny, który zgodzi się na odejście swojego zawodnika dopiero w czerwcu lub lipcu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy