Napastnik West Hamu aresztowany za groźby śmiertelne

Napastnik West Hamu aresztowany za groźby śmiertelne
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Telegraph

Napastnik West Ham United Diafra Sakho został aresztowany w związku z podejrzeniami o groźby śmiertelne oraz nękanie świadków.

Angielskie brukowce donoszą, że 25-latek dostał się do aresztu w niedzielę, po czym został przesłuchany odnośnie incydentu z początku tego miesiąca.

- W sobotę 23. sierpnia funkcjonariusze z Havering aresztowali mężczyznę podejrzanego o groźby śmiertelne i nękanie świadków — oświadczył rzecznik prasowy Metropolitan Police. - 25-latek został aresztowany w Emerson Park. Został przewieziony do komendy we wschodnim Londynie - dodał.

Agent zawodnika również skomentował całą sytuację: - Diafra Sakho nie został na razie ukarany. Nie przyznaje się do winy i wyjaśnił całe zajście policji. Nie będzie publikował żadnych dodatkowych komentarzy w tej sprawie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy