Napastnik West Hamu aresztowany za groźby śmiertelne

Napastnik West Hamu aresztowany za groźby śmiertelne
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Telegraph

Napastnik West Ham United Diafra Sakho został aresztowany w związku z podejrzeniami o groźby śmiertelne oraz nękanie świadków.

Angielskie brukowce donoszą, że 25-latek dostał się do aresztu w niedzielę, po czym został przesłuchany odnośnie incydentu z początku tego miesiąca.

- W sobotę 23. sierpnia funkcjonariusze z Havering aresztowali mężczyznę podejrzanego o groźby śmiertelne i nękanie świadków — oświadczył rzecznik prasowy Metropolitan Police. - 25-latek został aresztowany w Emerson Park. Został przewieziony do komendy we wschodnim Londynie - dodał.

Agent zawodnika również skomentował całą sytuację: - Diafra Sakho nie został na razie ukarany. Nie przyznaje się do winy i wyjaśnił całe zajście policji. Nie będzie publikował żadnych dodatkowych komentarzy w tej sprawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy