Napoli łata dziury. Dwóch zawodników na radarze

Napoli łata dziury. Dwóch zawodników na radarze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Na celowniku władz Napoli mieli znaleźć się Federico Dimarco oraz Aïmen Moueffek, o czym informuje „La Gazetta dello Sport”.

Umowy Nikoli Maksimovicia i Elseida Hysaja wygasają 30 czerwca 2021 roku. Do tej pory nie zostały przedłużone, co tylko potęguje plotki odnośnie do ich przyszłości.

W tym momencie ciężko ferować, jak zakończą się te sprawy. Wydaje się jednak, że obaj zawodnicy poszukają sobie nowych klubów, natomiast Napoli sprowadzi w ich miejsce kogoś innego.

Tak przynajmniej twierdzi „La Gazetta dello Sport”. Zdaniem tego źródła na radarze władz miały znaleźć się dwa nazwiska, a więc Federico Dimarco oraz Aïmen Moueffek.

Pierwszy z nich pozostaje na radarze ekipy ze Stadio San Paolo od jakiegoś czasu. Lewy defensor gra obecnie dla Hellasu Werona, ale jego karta zawodnicza należy do Interu Mediolan.

Wydaje się jednak, że 23-latkowi ciężko będzie znaleźć miejsce w ekipie Antonio Conte, dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie dla niego poszukanie nowego klubu.

Drugi ze wspomnianych piłkarzy to prawy obrońca, który jest związany AS Saint-Étienne. Zadebiutował on na boiskach ligi francuskiej dopiero w tym sezonie, ale już teraz mówi się o nim, jako o sporym talencie.

Napoli postara się zatem skorzystać z okazji i pozyskać go przy okazji następnego okna transferowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy