Napoli odrzuciło nową ofertę za Milika. Coraz bliżej scenariusza z latem tego roku

Napoli odrzuciło nową ofertę za Milika. Coraz bliżej scenariusza z latem tego roku fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Alfredo Pedullà

Arkadiusz Milik nie traci nadziei na odejście z SSC Napoli. Sprowadzić do siebie chce go Olympique Marsylia, który właśnie złożył za Polaka nową ofertę - informuje Gianluca Di Marzio.

Jeszcze kilka dni temu o 26-latka rywalizowały przynajmniej dwa kluby. Były to Atlético Madryt i Olympique Marsylia, ale Hiszpanie szybko porzucili pomysł zatrudnienia zawodnika „Błękitnych”.

Celem przedstawiciela LaLigi był angaż napastnika po jak najniższych kosztach. Tym sposobem pozyskano Moussę Dembélé, który w tym momencie kosztował 1,5 miliona euro, a ponadto istnieje opcja transferu definitywnego.

SSC Napoli, mimo że umowa Arkadiusza Milika wygasa za kilka miesięcy, oczekiwało i nadal tak jest - 15 milionów euro. Część tej kwoty może zostać ujęta w bonusach, ale to i tak nie zachęca potencjalnych nabywców.

W grze pozostaje OM. Francuzi właśnie podwyższyli ofertę i zamiast pięciu-sześciu milionów zaproponowali siedem-osiem milionów euro plus bonusy. To jednak nie przekonało Włochów.

Mając to na uwadze, Alfredo Pedullà zastanawia się, jaka przyszłość czeka reprezentanta biało-czerwonych. Dziennikarz zauważa, że wciąż naprawdę realna jest hipoteza zakładająca wolny transfer po zakończeniu trwającego sezonu, co mogłoby zaprowadzić gracza na Allianz Stadium, do Juventusu.

Atakujący, który nie rozegrał oficjalnego meczu w klubie od 8 sierpnia 2020 roku, na razie nie traci nadziei na styczniową przeprowadzkę, ale trzeba jasno powiedzieć, że z każdym dniem szanse na to są coraz mniejsze. To także próba cierpliwości dla „Les Phocéens”, którzy chcą jak najszybciej wzmocnić siłę ataku, a władze SSC Napoli ewidentnie grają im na nosie.

Milik w kampanii 2019/2020 rozegrał 35 spotkań i strzelił 14 goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy