Napoli się nie zatrzymuje. Na celowniku wielki talent z Fenerbahçe

Napoli się nie zatrzymuje. Na celowniku wielki talent z Fenerbahçe
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia | Fotomaç

Elif Ełmas trafił na radary Napoli - informuje stacja Sky Sport Italia.

Wicemistrzowie Włoch postawili sobie za punkt honoru przerwanie dominacji Juventusu. Ten cel ma zostać zrealizowany już w przyszłym sezonie. By tak się stało, potrzebą są jednak wzmocnienia. W związku z tym „Błękitni” rozpoczęli negocjacje z m.in. Hirvingiem Lozano, Josipem Iličiciem czy Timothym Castagne. Z całą trójką zdążyli zresztą dojść do porozumienia. 

Teraz pracują nad kolejnym wzmocnieniem, jakim ma być Elif Ełmas. 19-letni zawodnik Fenerbahçe postrzegany jest jako ogromny talent. Środkowy pomocnik pomimo młodego wieku już zdążył uzbierać pięć spotkań w reprezentacji Macedonii. Ponadto w obecnym sezonie rozegrał w koszulce klubowej 39 meczów i zanotował trzy trafienia. Warto dodać, że poza nominalną pozycją odnajduje się on także na obu skrzydłach, jak również jako najbardziej wysunięty gracz środka pola. 

Zgodnie z doniesieniami znad Bosforu, Napoli pokłada w Ełmasie ogromne nadzieje, lecz w grze o jego angaż nie jest jedyne. 19-latka obserwują bowiem m.in. Lazio i Borussia Dortmund. Jego umowa z „Żółtymi Kanarkami” wygasa 30 czerwca 2022 roku, więc wszystkie zainteresowane kluby muszą liczyć się ze sporym wydatkiem. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Transferowe podsumowanie czerwca. Koronawirus nie taki straszny Transferowe podsumowanie czerwca. Koronawirus nie taki straszny Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. OFICJALNIE: Terrier pierwszym letnim transferem Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. OFICJALNIE: Terrier pierwszym letnim transferem Upamecano jednak zostanie? RB Lipsk ma plan! Upamecano jednak zostanie? RB Lipsk ma plan! Glik coraz bliżej opuszczenia AS Monaco. Finalizacja transferu kwestią dni Glik coraz bliżej opuszczenia AS Monaco. Finalizacja transferu kwestią dni OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy