Napoli się nie zatrzymuje. Na celowniku wielki talent z Fenerbahçe

Napoli się nie zatrzymuje. Na celowniku wielki talent z Fenerbahçe fot.
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia | Fotomaç

Elif Ełmas trafił na radary Napoli - informuje stacja Sky Sport Italia.

Wicemistrzowie Włoch postawili sobie za punkt honoru przerwanie dominacji Juventusu. Ten cel ma zostać zrealizowany już w przyszłym sezonie. By tak się stało, potrzebą są jednak wzmocnienia. W związku z tym „Błękitni” rozpoczęli negocjacje z m.in. Hirvingiem Lozano, Josipem Iličiciem czy Timothym Castagne. Z całą trójką zdążyli zresztą dojść do porozumienia. 

Teraz pracują nad kolejnym wzmocnieniem, jakim ma być Elif Ełmas. 19-letni zawodnik Fenerbahçe postrzegany jest jako ogromny talent. Środkowy pomocnik pomimo młodego wieku już zdążył uzbierać pięć spotkań w reprezentacji Macedonii. Ponadto w obecnym sezonie rozegrał w koszulce klubowej 39 meczów i zanotował trzy trafienia. Warto dodać, że poza nominalną pozycją odnajduje się on także na obu skrzydłach, jak również jako najbardziej wysunięty gracz środka pola. 

Zgodnie z doniesieniami znad Bosforu, Napoli pokłada w Ełmasie ogromne nadzieje, lecz w grze o jego angaż nie jest jedyne. 19-latka obserwują bowiem m.in. Lazio i Borussia Dortmund. Jego umowa z „Żółtymi Kanarkami” wygasa 30 czerwca 2022 roku, więc wszystkie zainteresowane kluby muszą liczyć się ze sporym wydatkiem. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy