Następca Galaska w Ajaxie?

Następca Galaska w Ajaxie?
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Ajax Amsterdam interesuje się trzema defensywnymi pomocnikami.<br><br> Pierwszym jest Tomas Sivok 22-latek ze Sparty Pragi.Raczej nie będzie problemów ze ściągnięciem go na Amsterdam Arena ponieważ, Sparta ch(...)

Ajax Amsterdam interesuje się trzema defensywnymi pomocnikami.

Pierwszym jest Tomas Sivok 22-latek ze Sparty Pragi.Raczej nie będzie problemów ze ściągnięciem go na Amsterdam Arena ponieważ, Sparta chce za niego tylko 800 tys. Euro.

Następną zdobyczą transferową miałby być Mirel Radoi z Steua'y Bukareszt. Z nim było by troche gorzej jeśli chodzi o cenę Rumuni chcą za niego ok.3 mln Euro.

A ostatnim jest Ukrainiec z Shahtaru Donieck Antoli Tymoschuk. Interesuje się nim Celtic oraz kluby z Premiership ,więc ciężko będzie Ajaxowi go kupić.
Więcej na temat: Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy