Nawałka: Na Peszce nigdy się nie zawiodłem

Nawałka: Na Peszce nigdy się nie zawiodłem fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Przegląd Sportowy

Adam Nawałka opowiedział na konferencji prasowej o sytuacji Sławomira Peszki i o potencjalnym powołaniu dla Jarosława Niezgody.

Kibice reprezentacji Polski w ostatnim czasie po raz kolejny mieli okazję, by zadać sobie pytanie o słuszność powoływania do kadry Sławomira Peszki. Skrzydłowy Lechii Gdańsk od dłuższego czasu nie imponuje formą, coraz częściej ma także problemy wizerunkowe, dlatego sądzono, że tym razem 33-latek zostanie pominięty. Pomimo krytyki spływającej na byłego gracza Lecha Poznań, po raz kolejny znalazł się on wśród wybrańców Nawałki.

- Sławek Peszko jest dla mnie bardzo wartościowym zawodnikiem. Przede wszystkim liczy się boisko, a on jest piłkarzem, na którym do tej pory się nie zawiodłem i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Zawsze spełniał moje oczekiwania, był bardzo pożyteczny dla drużyny i tak jest w dalszym ciągu.

- Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, wszyscy się wspierają i wierzę gorąco w to, że tak będzie już do zakończenia Mistrzostw Świata w Rosji.

- Jarosław Niezgoda? On jest cały czas w naszym gronie zainteresowania, tak jak kilku innych napastników. Mogę tutaj wymienić nazwisko choćby Krzysztofa Piątka. Są blisko kadry, ale muszą się dalej starać. Ja czekam na graczy, którzy zdołają wnieść wiele do drużyny i oby stało się to jak najszybciej. To jest nasza wspólna sprawa, żebyśmy mieli jak najwięcej utalentowanych piłkarzy, którzy się rozwijają i mogą odgrywać znaczącą rolę w reprezentacji. Na razie dajemy im jeszcze trochę czasu, muszą podnieść poziom i poprawić kilka elementów w grze, ale cierpliwie na nich czekam – powiedział Adam Nawałka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy