Netflix: Drugi sezon „Sunderland aż po grób” już od 1 kwietnia [WIDEO]

Netflix: Drugi sezon „Sunderland aż po grób” już od 1 kwietnia [WIDEO] fot. Netflix
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Netflix

Netflix poinformował, że 1 kwietnia będzie miała miejsce premiera drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Sunderland aż po grób”.

Pierwszy sezon odcinkowego dokumentu o Sunderlandzie pojawił się na Netflixie w 2018 roku. Jak można przeczytać w opisie: „Serial opowiada o wyzwaniach, jakim w sezonie 2017/2018 musiał sprostać angielski klub piłkarski Sunderland, który próbował się pozbierać po spadku z Premier League”.

W jego ramach opublikowano osiem około 40-minutowych odcinków. Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje nie tylko wśród fanów Sunderlandu.

Od 1 kwietnia będzie można oglądać drugi sezon. „Gdy przyjeżdżam do Sunderlandu, widzę dumę, pasję i lojalność”. „To najbardziej żywiołowa widownia w kraju. To przerażające. Po prostu przerażające” - mówi współwłaściciel angielskiego klubu, Charlie Methven, na początku opublikowanego zwiastuna.

Sunderland jest sześciokrotnym mistrzem Anglii, ale ostatni raz sięgnął po tytuł w 1936 roku. Na koncie ma również dwa Puchary Anglii. Obecnie rywalizuje w League One, a więc na trzecim rodzimym szczeblu.

Więcej na temat: Anglia Sunderland AFC Netflix Film Wideo

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy