Netflix: Drugi sezon „Sunderland aż po grób” już od 1 kwietnia [WIDEO]

Netflix: Drugi sezon „Sunderland aż po grób” już od 1 kwietnia [WIDEO] fot. Netflix
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Netflix

Netflix poinformował, że 1 kwietnia będzie miała miejsce premiera drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Sunderland aż po grób”.

Pierwszy sezon odcinkowego dokumentu o Sunderlandzie pojawił się na Netflixie w 2018 roku. Jak można przeczytać w opisie: „Serial opowiada o wyzwaniach, jakim w sezonie 2017/2018 musiał sprostać angielski klub piłkarski Sunderland, który próbował się pozbierać po spadku z Premier League”.

W jego ramach opublikowano osiem około 40-minutowych odcinków. Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje nie tylko wśród fanów Sunderlandu.

Od 1 kwietnia będzie można oglądać drugi sezon. „Gdy przyjeżdżam do Sunderlandu, widzę dumę, pasję i lojalność”. „To najbardziej żywiołowa widownia w kraju. To przerażające. Po prostu przerażające” - mówi współwłaściciel angielskiego klubu, Charlie Methven, na początku opublikowanego zwiastuna.

Sunderland jest sześciokrotnym mistrzem Anglii, ale ostatni raz sięgnął po tytuł w 1936 roku. Na koncie ma również dwa Puchary Anglii. Obecnie rywalizuje w League One, a więc na trzecim rodzimym szczeblu.

Więcej na temat: Anglia Sunderland AFC Netflix Film Wideo

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy