Newcastle blisko dna
2009-01-02 19:44:46; Aktualizacja: 16 lat temu
Po tym jak podawaliśmy informacje, że Newcastle United opuszczą Michael Owen, Mark Viduka i Geremi dziś kibiców "Srok" wbiła w ziemię kolejna informacja. Shay Given także odejdzie z klubu.<br><br>Pełnomoc(...)
Pełnomocnik bramkarza rodem z Irlandii potwierdził, że jego klient chce opuścić zespół już w tym oknie transferowym. Tym samym Newcastle straci kolejnego zawodnika z pierwszej "jedenastki".
Given najprawdopodobniej przejdzie do któregoś z innych klubów Premiership. Zainteresowani 32-letnim Irlandczykiem są Tottenham, Arsenal i Manchester City.




![Klub z pierwszej ligi rozstał się z dyrektorem sportowym [OFICJALNIE]](img/photos/94347/170x113/stadion-gornika-leczna-podczas-intensywnych-opadow-sniegu.jpg)







![Klub z pierwszej ligi rozstał się z dyrektorem sportowym [OFICJALNIE]](img/photos/94347/90x60/stadion-gornika-leczna-podczas-intensywnych-opadow-sniegu.jpg)




![Raków Częstochowa pożegnał czterech członków sztabu szkoleniowego [OFICJALNIE]. Idą do Marka Papszuna](img/photos/113973/170x113/marek-papszun.jpg)



