Newcastle United: Realne zainteresowanie trzema nazwiskami. Dwóch zawodników + trener

Newcastle United: Realne zainteresowanie trzema nazwiskami. Dwóch zawodników + trener
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Christian Falk [Twitter]

Newcastle United przygotowuje się do styczniowego okna transferowego. Klub wykazuje realne zainteresowanie angażami Niklasa Süle i Philippe Coutinho, a w biurach krąży również nazwisko Ralfa Rangnicka, potencjalnego przyszłego menedżera - przekazał Christian Falk.

„Sroki”, po przejęciu przez piekielnie bogatego właściciela z Arabii Saudyjskiej, planują wielką ofensywę transferową. Zimą mogą wydać na wzmocnienia nawet 220 milionów euro.

W pierwszej kolejności planowana jest zmiana na ławce menedżerskiej. Niewykluczone, że miejsce Steve’a Bruce’a zajmie Ralf Rangnick.

Jak informuje Christian Falk, w tym przypadku mamy do czynienia z obopólnym zainteresowaniem. Niemiec, który obecnie zajmuje kierownicze stanowisko w Lokomotiwie Moskwa, od dawna marzy o posadzie w Premier League, a Newcastle United pożąda doświadczonego trenera o głośnym nazwisku.

Ostatnie dni przyniosły nam szereg spekulacji odnośnie potencjalnych transferów. Na liście życzeń znaleźć mieli się między innymi Philippe Coutinho oraz Niklas Süle.

Według wspomnianego dziennikarza istotnie coś jest na rzecz i w styczniu powinniśmy być świadkami stosownych negocjacji w tym kierunku, przy czym już teraz nie brakuje dyskusji odnośnie sięgnięcia po odpowiednio rozgrywającego Barcelony i stopera Bayernu Monachium.

Hiszpańskie media donosiły wcześniej, że Brazylijczyk byłby dostępny za kwotę około 50 milionów euro. Z kolei umowa Niemca wygasa już 30 czerwca 2022 roku, a nadchodzące okno transferowe może być ostatnią okazją do sprzedaży.

Coutinho w tym sezonie rozegrał sześć spotkań, o pięć mniej od Süle.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy