Neymar coraz bliżej Madrytu!? Barcelona szykuje jeszcze odpowiedź na ofertę Realu!

Neymar coraz bliżej Madrytu!? Barcelona szykuje jeszcze odpowiedź na ofertę Realu!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RAC1

Paris Saint-Germain miało z aprobatą przyjąć propozycję Realu Madryt za Neymara. FC Barcelona apeluje jednak do piłkarza, aby ten wstrzymał się jeszcze z podjęciem decyzji o transferze do czasu przedstawienia przez nich nowej oferty.

Przedstawiciele „Królewskich” przystąpili w ostatnim czasie do ofensywy związanej z zakontraktowaniem Neymara. Wielkim zwolennikiem sprowadzenia reprezentanta Brazylii na Estadio Santiago Bernabéu jest Florentino Pérez, który w przeszłości przegrał walkę o jego względy z „Dumą Katalonii” i teraz nie zamierza ponieść drugiej porażki.

Zinédine Zidane nie ustanowił jednak 27-letniego zawodnika swoim priorytetem, ponieważ zależy mu na pozyskaniu nowego gracza do środka pola. Tymczasem RAC1 przekonuje, że prezes Realu Madryt jest gotowy przeznaczyć 120 milionów euro na zakontraktowanie gracza PSG i w transakcję włączyć dodatkowo osobę Luki Modricia.

Władze francuskiego klubu miały z aprobatą przyjąć propozycję wystosowaną przez „Królewskich” i są gotowe przejść do finalizacji całej operacji, o ile zgodę na jej realizację wyrażą obaj piłkarze.

Gerard Romero ze wspomnianego już źródła dodaje jednak, że FC Barcelona nie składa jeszcze broni i apeluje do swojego byłego gracza o wstrzymanie się z decyzją o dołączeniu do „Królewskich” do czasu powrotu klubu z amerykańskiego tournée, wtedy „Duma Katalonii” ma wystosować swoją ofertę dotyczącą sprowadzenia Neymara i włączyć do transakcji Philippe'a Coutinho, który tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego w Anglii był łączony z przenosinami do Arsenalu lub Tottenhamu.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy