Niang finalizuje przeprowadzkę ze Stade Rennais?!

Niang finalizuje przeprowadzkę ze Stade Rennais?! fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Telefoot

M'Baye Niang ma zostać nowym zawodnikiem Genoi, o czym informuje „Telefoot”. Dla Senegalczyka jest to powrót do tej ekipy.

26-latek nie miał w tym sezonie zbyt wiele możliwości na to, by pokazać się w meczach Rennes. Z tego powodu postanowił rozejrzeć się z agentem za nowym klubem.

Okazuje się, że wkrótce będziemy mieli okazję ponownie widywać Senegalczyka na boiskach ligi włoskiej. Jest on bowiem o krok od tego, by trafić na Półwysep Apeniński.

Zdaniem ostatnich informacji „Telefoot”, Niang ma trafić do Genoi. Szczegóły całej transakcji zostały już ustalone i lada dzień zawodnik powinien zjawić się na testach medycznych. Jeśli te wypadną pozytywnie, cały operacja będzie zrealizowana.

Na jej mocy 26-latek zostanie wypożyczony do wspomnianej drużyny do 30 czerwca 2021 roku. Ponadto w kontrakcie znajdzie się zapis, wedle którego „Rossoblu” będą mogli wykupić napastnika po wspomnianym okresie za dziesięć milionów euro.

Niang to wychowanek Caen. W swojej karierze był też związany między innymi z AC Milanem, wspomnianą Genoą, Watfordem oraz Torino.

Do Rennes trafił w sierpniu 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 92 mecze. Strzelił w nich 30 bramek i zanotował dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy