Nicola Zalewski wyleciał z boiska. Nierozważne zachowanie reprezentanta Polski [WIDEO]

Nicola Zalewski wyleciał z boiska. Nierozważne zachowanie reprezentanta Polski [WIDEO] fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Nicola Zalewski otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę w meczu AS Romy. Przez to stołeczny zespół musi kończyć w dziesiątkę mecz z Fiorentiną.

Nicola Zalewski, który ma za sobą udane listopadowe zgrupowanie reprezentacji Polski, w klubie grywał ostatnio szczególnie mało, a eksperci zachodzili w głowę, czym jest spowodowane podejście José Mourinho.

Portugalczyk w końcu zaufał 21-latkowi.

Wydawało się do pewnego momentu, że Polak może wywalczyć sobie miejsce w składzie na dłużej. W 64. minucie arbiter dopatrzył się jednak faulu Zalewskiego i nie miał innego wyboru, jak pokazać mu żółtą kartkę.

Z tego powodu, że wahadłowy już wcześniej został ukarany indywidualnie, musiał opuścić plac gry.

Kilka minut później osłabiona AS Roma straciła bramkę, a jej autorem był Lucas Martínez Quarta. Argentyńczyk skorzystał z dogrania Christiana Kouame.

Na tablicy wyników mamy zatem 1-1.

Polak natomiast rozegrał w tym sezonie już 11 meczów, a na jego dorobek składa się asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy