"Nie jestem dogadany z Realem, ale obiecałem dziadkowi, że kiedyś tam zagram!"

"Nie jestem dogadany z Realem, ale obiecałem dziadkowi, że kiedyś tam zagram!"
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Bein Sports

Pierre-Emerick Aubameyang podkreśla, że nie osiągnął żadnego porozumienia z Realem Madryt.

Reprezentant Gabonu przeżywa aktualnie jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze, dlatego przyciągnął do siebie uwagę gigantów z całej Europy. Od dłuższego czasu łączy się go z Realem Madryt, ostatnio sugerowano nawet, że "Królewscy" zapłacą za niego około 100 milionów euro.

W kontekście Aubameyanga wymieniano także Paris Saint-Germain, jednak sam zawodnik wciąż ma w pamięci obietnicę, jaką złożył kiedyś dziadkowi.

- PSG? To nie jest mój cel. Nie mogę powiedzieć nic więcej na ten temat. Nie widzę żadnego powodu, by wracać do Francji, skoro odszedłem stamtąd trzy lata temu.

- Real Madryt? Nie doszło do żadnego porozumienia, ale obiecałem mojemu dziadkowi, że kiedyś tam zagrał. Dlaczego by nie odkryć w życiu czegoś nowego? Jak powiedziałem już kilkukrotnie w przyszłości, pragnę występować w Hiszpanii i choć raz w swoim życiu mieć dobrą pogodę! - mówi napastnik.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy