Nie Kubo, ale Rakuten będzie zadowolony. Japończyk blisko Barcelony

Nie Kubo, ale Rakuten będzie zadowolony. Japończyk blisko Barcelony
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

Hiroki Abe lada dzień powinien dołączyć do Barcelony.

20-latek wystąpił w ostatnim czasie w barwach Japonii podczas Copa América. Pomimo tego, że reprezentacja nie zdołała wyjść z grupy, on zebrał za swoją grę bardzo dobre recenzje. Po piłkarza postanowiła sięgnąć Barcelona.

Lewy pomocnik lada dzień zjawi się w stolicy Katalonii. Tam najpierw przejdzie testy medyczne i po nich parafuje kontrakt. Jego obecny pracodawca, Kashima Antlers zarobi na tej transakcji dwa miliony euro.

Abe najpierw dołączy do rezerw Barcelony. Tam będzie jednak monitorowany przez sztab szkoleniowy pierwszego zespołu i być może wybierze się z drużyną na tournée po Japonii.

Lewy pomocnik rozegrał od początku tego sezonu łącznie 25 spotkań. W tym czasie strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty.

Warto przypomnieć, że jednym z najważniejszych sponsorów Barcelony jest japońska firma Rakuten.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy