Nie tylko Armando Broja. West Ham United finalizuje jeszcze dwa transfery

2022-07-18 17:40:28; Aktualizacja: 1 rok temu
Nie tylko Armando Broja. West Ham United finalizuje jeszcze dwa transfery Fot. Michael715 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: London Evening Standard

West Ham United zbliża się do pozyskania Amadou Onany oraz Jesse’ego Lingarda - informuje „London Evening Standard”.

„Młoty” w poprzednim sezonie zajęły wysokie, siódme miejsce w tabeli Premier League. Podopiecznym Davida Moyesa udało się wyprzedzić takie kluby jak Leicester City czy Wolverhampton Wanderers, dlatego w nagrodę wezmą udział w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy

Sternicy West Hamu United na tym nie zamierzają poprzestać i chcą, aby drużyna systematycznie pięła się w górę. W tym pomóc mają wzmocnienia.

Pozyskani jak dotąd zostali Nayef Aguerd oraz Flynn Downes, a oprócz tego dokonano wykupu Alphonse’a Areoli. W drodze są już jednak następne wzmocnienia.

Londyńczycy dopinają ostatnie szczegóły transferu Armando Broji z Chelsea i w międzyczasie negocjują warunki przybycia Amadou Onany oraz Jesse’ego Lingarda.

Najnowsza oferta w przypadku defensywnego pomocnika Lille wynosi 30 milionów funtów plus bonusy. W ocenie WHU to wystarczy do zawarcia porozumienia z Francuzami.

Jeśli chodzi o byłego już zawodnika Manchesteru United, on ma podjąć decyzję dotyczącą wyboru pracodawcy jeszcze w tym tygodniu. Na stole jest między innymi hojna propozycja z Arabii saudyjskiej, ale Anglicy są przekonani, że wygrają wyścig i będą mogli ponownie korzystać z usług ofensywnego pomocnika lub skrzydłowego.