Nie żyje młody zawodnik Guingamp

Nie żyje młody zawodnik Guingamp
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Guingamp I Le Figaro

Guingamp poinformowało o śmierci Baptiste'a Le Folla.

Młody zawodnik występował w drużynie do lat 12 francuskiego klubu. Jak czytamy w krótkim komunikacie , Le Foll zmarł nagle w nocy ze środy na czwartek. Zarówno Guingamp, jak i francuskie media nie podały dokładnych przyczyn śmierci chłopca.

„Klub składa wyrazy głębokiego współczucia całej rodzinie Baptiste'a, jego krewnym i wszystkim znajomym” - czytamy w oświadczeniu. Jego włodarze podkreślili, że wszyscy pracownicy Guingamp są w szoku po tym, co się stało.

Wszystko wskazuje na to, że pamięć młodego zawodnika zostanie uczczona przed niedzielnym spotkaniem Ligue 1 pierwszego zespołu Guingamp. Ekipa z Bretanii, która zajmuje aktualnie czternaste miejsce w tabeli francuskiej ekstraklasy, zmierzy się w nim z Bordeaux. Początek o 15:00.

Dodajmy, że w ten weekend prawdopodobnie na wszystkich stadionach nad Sekwaną kibice oddadzą również hołd Arnaudowi Beltrame'owi. W zeszłym tygodniu francuski żandarm stracił życie po tym, jak uratował przetrzymywaną przez terrorystów zakładniczkę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy