„Nikt w nas nie wierzył”

„Nikt w nas nie wierzył” fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: ESPN

Kapitan Leicester City Wes Morgan wypowiedział się tuż po sięgnięciu przez jego zespół po tytuł mistrzowski Premier League.

- To najlepsze uczucie w mojej karierze i nie mogę być bardziej dumny niż jako część tego zespołu. Każdy z nas pracował tak ciężko, nikt nie wierzył, że jesteśmy w stanie to zrobić, a patrzcie, co się stało – całkowicie zasłużenie zostaliśmy mistrzami Premier League.

- Nigdy nie widziałem takiej więzi, jak pomiędzy tymi chłopakami. Jesteśmy niczym bracia. Ludzie zobaczyli to w poprzednim sezonie, gdy myśleli, że spadniemy, ale wróciliśmy i pokazaliśmy im, że się mylili. Ten sezon jest kontynuacją tamtych wydarzeń. Wzmocniliśmy się wówczas, ale sądzę, że i tak nikt nie wierzył w taki koniec.

- Nie mogę się doczekać soboty i pucharu w moich rękach! - powiedział Morgan.

Leicester tytuł Premier League świętowało będzie domowym meczem z Evertonem.

32-letni Wes Morgan jest bardzo ważnym elementem defensywnej układanki Claudio Ranieriego. Co więcej, jego gra głową przydaje się bardzo także w ofensywie - w ostatnim zakończonym 1-1 meczu z Manchesterem United strzelił wyrównującą bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy