Nishi na testach w Lechii

Nishi na testach w Lechii
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Lechia Gdańsk

W Lechii Gdańsk testowany jest japoński pomocnik Tsubasa Nishi.

Przez kilka następnych dni Nishi będzie trenował z gdańskim zespołem. W ubiegłym sezonie występował w trzecioligowej Gwardii Koszalin, w barwach której rozegrał łącznie 22 mecze i strzelił 4 gole. Jeżeli pomocnik zostanie zakontraktowany, będzie drugim Japończykiem w drużynie. W ekipie "Lechistów" występuje jego rodak - Daisuke Matsui.

23-letni zawodnik zaczynał karierę w Kumamoto Lutheran High School, a następnie grał w Senshu University. W sezonie 2012/13 przeniósł się do Koszalina.

Nishi nie doczekał się jeszcze powołania do reprezentacji kraju. Nie występował również w młodzieżowych drużynach Japonii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy