Nishi na testach w Lechii

Nishi na testach w Lechii
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Lechia Gdańsk

W Lechii Gdańsk testowany jest japoński pomocnik Tsubasa Nishi.

Przez kilka następnych dni Nishi będzie trenował z gdańskim zespołem. W ubiegłym sezonie występował w trzecioligowej Gwardii Koszalin, w barwach której rozegrał łącznie 22 mecze i strzelił 4 gole. Jeżeli pomocnik zostanie zakontraktowany, będzie drugim Japończykiem w drużynie. W ekipie "Lechistów" występuje jego rodak - Daisuke Matsui.

23-letni zawodnik zaczynał karierę w Kumamoto Lutheran High School, a następnie grał w Senshu University. W sezonie 2012/13 przeniósł się do Koszalina.

Nishi nie doczekał się jeszcze powołania do reprezentacji kraju. Nie występował również w młodzieżowych drużynach Japonii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy