Norko zawodnikiem Torquay United

Norko zawodnikiem Torquay United
Redakcja
Redakcja
Źródło: 90minut.pl

Przemysław Norko został nowym zawodnikiem Torquay United. 27-letni bramkarz przez ostatnie pół roku nie był związany kontraktem z jakimkolwiek klubem, wiosną zaś występował w Ruchu Chorzów. Nowy klub Polaka na (...)

Przemysław Norko został nowym zawodnikiem Torquay United. 27-letni bramkarz przez ostatnie pół roku nie był związany kontraktem z jakimkolwiek klubem, wiosną zaś występował w Ruchu Chorzów. Nowy klub Polaka na co dzień rozgrywa spotkania w angielskiej League Two (odpowiednik polskiej IV ligi).

Norko wcześniej występował również w takich klubach jak Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin czy Odra Wodzisław. Golkiper ma na swoim koncie również występy lidze albańskiej (Partizani Tirana) i greckiej (Akratitos).

Swego czasu informowaliśmy, że Torquay United było zainteresowane sprowadzeniem innego polskiego bramkarza - Radosława Janukiewicza ze Śląska Wrocław. Anglicy proponowali mu trzymiesięczne wypożyczeniem, lecz na takie warunki nie przystał zarząd drugoligowca.
Więcej na temat: Polska II Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy