Nowa umowa dla Palacio

Nowa umowa dla Palacio
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazetta Dello Sport

Inter Mediolan chce w najbliższym czasie zaproponować nową umowę swojemu napastnikowi, Rodrigo Palacio.

Jak najszybsze przedłużenie kontraktu z Argentyńczykiem jest dla Interu priorytetem. Mediolańczycy jeszcze w marcu chcą zacząć negocjacje ze swoim napastnikiem, by jej przedłużenie ogłosić przed Mistrzostwami Świata.
 
"Nerazzurri" nie chcą dopuścić, by Palacio pojechał na Mundial w sytuacji, że do końca kontratku został mu zaledwie rok. Inter chce doświadczonemu zawodnikowi zaproponować umowę do czerwca 2017 z opcją przedłużenia na kolejny sezon.
 
32-latek w mediolańskim zespole występuje od 2012 roku. W obecnym sezonie rozegrał 24 spotkania, w których strzelił 11 bramek. Swój kraj reprezentował w 19 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy