Nowy klub Arszawina

Nowy klub Arszawina
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Elita

Andriej Arszawin zagra najprawdopodobniej w Vardarze Skopje.

Rosjanin pozostaje bez klubu od 1 lutego, wówczas jego umowa z Kubaniem Krasnodar została rozwiązana za porozumieniem stron. 34-latek rozważał nawet zakończenie kariery, ale ostatecznie z przysłowiowym zawieszeniem butów na kołku jeszcze poczeka.

- Jeśli pojawi się oferta, rozważę ją. W przeciwnym razie mogę pożegnać się z futbolem - powiedział kilka dni temu dla "Sportmediaset".

Propozycja nadeszła z Macedonii. Właścicielem klubu jest rodak skrzydłowego, Siergiej Samosenko, który namówił byłego piłkarza Arsenalu do transferu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Real Madryt: James Rodríguez nie zagra już w barwach „Królewskich” Real Madryt: James Rodríguez nie zagra już w barwach „Królewskich”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy