Nowy klub Berbatowa?

Nowy klub Berbatowa?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tutto Palermo

Dymitar Berbatow znalazł się na celowniku Palermo.

Bułgar od czerwca pozostaje wolnym agentem, ale nie zamierza jeszcze kończyć swojej przygody z piłką. Napastnik wciąż może wpływać na grę swojej drużyny i kierownictwo Palermo doskonale zdaje sobie z tego sprawę. 35-latek może się okazać tak bardzo oczekiwanym przez "Rosanerich" wzmocnieniem formacji ofensywnej.

Sycylijczycy poszukiwali odpowiedniego napastnika w trakcie okna transferowego, lecz ostatecznie nie udało im się pozyskać nikogo spełniającego oczekiwania trenera. W związku z tym szkoleniowiec Palermo, Davide Ballardini, zrezygnował z posady. Zamparini pamięta jeszcze problemy z utrzymaniem w Serie A z poprzedniego sezonu, dlatego zamierza ułatwić zadanie nowemu trenerowi i sprowadzić Berbatowa.

Palermo musi jednak działać szybko, ponieważ jak przekonuje "Tutto Palermo", Sycylijczycy nie są osamotnieni w staraniach o 35-latka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Kapitalny gol Lewandowskiego i zwycięstwo Bayernu Monachium [WIDEO] Kapitalny gol Lewandowskiego i zwycięstwo Bayernu Monachium [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy