Nowy klub Berbatowa?

Nowy klub Berbatowa?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tutto Palermo

Dymitar Berbatow znalazł się na celowniku Palermo.

Bułgar od czerwca pozostaje wolnym agentem, ale nie zamierza jeszcze kończyć swojej przygody z piłką. Napastnik wciąż może wpływać na grę swojej drużyny i kierownictwo Palermo doskonale zdaje sobie z tego sprawę. 35-latek może się okazać tak bardzo oczekiwanym przez "Rosanerich" wzmocnieniem formacji ofensywnej.

Sycylijczycy poszukiwali odpowiedniego napastnika w trakcie okna transferowego, lecz ostatecznie nie udało im się pozyskać nikogo spełniającego oczekiwania trenera. W związku z tym szkoleniowiec Palermo, Davide Ballardini, zrezygnował z posady. Zamparini pamięta jeszcze problemy z utrzymaniem w Serie A z poprzedniego sezonu, dlatego zamierza ułatwić zadanie nowemu trenerowi i sprowadzić Berbatowa.

Palermo musi jednak działać szybko, ponieważ jak przekonuje "Tutto Palermo", Sycylijczycy nie są osamotnieni w staraniach o 35-latka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Willian w pełni dogadany z Arsenalem Willian w pełni dogadany z Arsenalem OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy