Nowy klub Berbatowa?

Nowy klub Berbatowa?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tutto Palermo

Dymitar Berbatow znalazł się na celowniku Palermo.

Bułgar od czerwca pozostaje wolnym agentem, ale nie zamierza jeszcze kończyć swojej przygody z piłką. Napastnik wciąż może wpływać na grę swojej drużyny i kierownictwo Palermo doskonale zdaje sobie z tego sprawę. 35-latek może się okazać tak bardzo oczekiwanym przez "Rosanerich" wzmocnieniem formacji ofensywnej.

Sycylijczycy poszukiwali odpowiedniego napastnika w trakcie okna transferowego, lecz ostatecznie nie udało im się pozyskać nikogo spełniającego oczekiwania trenera. W związku z tym szkoleniowiec Palermo, Davide Ballardini, zrezygnował z posady. Zamparini pamięta jeszcze problemy z utrzymaniem w Serie A z poprzedniego sezonu, dlatego zamierza ułatwić zadanie nowemu trenerowi i sprowadzić Berbatowa.

Palermo musi jednak działać szybko, ponieważ jak przekonuje "Tutto Palermo", Sycylijczycy nie są osamotnieni w staraniach o 35-latka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy