Nowy klub Campbella

Nowy klub Campbella
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Ojogo

Włodarze Arsenalu zdecydowali się wypożyczyć Joela Campbella do Sportingu Lizbona.

W ubiegłym sezonie reprezentant Kostaryki wystąpił w 30 meczach we wszystkich rozgrywkach w barwach „Kanonierów”. Szkoleniowiec ekipy z Emirates Stadium Arsene Wenger dał mu szansę na występy w wyjściowej jedenastce po serii wypożyczeń, jednak teraz wszystko wskazuje na to, że ponownie wyśle go do innego zespołu.

Portugalska prasa informuje, że oba kluby doszły do porozumienia w tej sprawie w piątkowy wieczór. Campbell powinien już tylko przejść obowiązkowe testy medyczne.

Będzie to już piąte wypożyczenie skrzydłowego od czasu przejścia do Arsenalu w 2011 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy