Nowy klub Lucasa Silvy

Nowy klub Lucasa Silvy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Marca

Lucas Silva najprawdopodobniej przeniesie się do Olympique Marsylia.

Jak informuje "Marca", cała transakcja ma zostać sfinalizowana w ciągu najbliższych godzin. Francuzi osiągnęli już porozumienie z Realem w sprawie warunków rocznego wypożyczenia, które nie będzie zawierało opcji wykupu.

Transfer Brazylijczyka to autorski pomysł nowego trenera "OM", Michela, legendarnego pomocnika "Królewskich". Dobre relacje z madryckim klubem miały ponoć duży wpływ na negocjacje. Hiszpanie wciąż bowiem wiążą plany z 22-latkiem i liczą, że regularne występy w Europie bardzo wpłyną na jego rozwój.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy