Nowy klub Lucasa Silvy

Nowy klub Lucasa Silvy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Marca

Lucas Silva najprawdopodobniej przeniesie się do Olympique Marsylia.

Jak informuje "Marca", cała transakcja ma zostać sfinalizowana w ciągu najbliższych godzin. Francuzi osiągnęli już porozumienie z Realem w sprawie warunków rocznego wypożyczenia, które nie będzie zawierało opcji wykupu.

Transfer Brazylijczyka to autorski pomysł nowego trenera "OM", Michela, legendarnego pomocnika "Królewskich". Dobre relacje z madryckim klubem miały ponoć duży wpływ na negocjacje. Hiszpanie wciąż bowiem wiążą plany z 22-latkiem i liczą, że regularne występy w Europie bardzo wpłyną na jego rozwój.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy