Nowy kontrakt dla Jakuba Koseckiego przygotowany

Nowy kontrakt dla Jakuba Koseckiego przygotowany
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: transfery.info

Po powrocie ze zgrupowania w Hiszpanii Jakub Kosecki podpisze nowy kontrakt z Legią Warszawa. Umowa zostanie przedłużona o 3,5 roku.

O nowym kontrakcie dla Koseckiego mówiło się już od dłuższego czasu i zawodnik Legii zdecydował się pozostać w klubie do 2017 roku.

- Miałem fajne oferty pod względem finansowym i sportowym - z klubów Bundesligi i z Serie A - mówił przed tygodniem 22-letni pomocnik.

Obecna umowa z klubem wygasa z końcem roku, a jej przedłużenie było jednym z ważniejszych celów nowego prezesa Legii, Bogusława Leśniodorskiego. W tym sezonie Jakub Kosecki wystąpił w 14 spotkaniach Ekstraklasy, strzelił 7 goli i zaliczył 4 asysty.

Więcej na temat: Jakub Kosecki Polska Legia Warszawa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy