Nowy napastnik Villarrealu

Nowy napastnik Villarrealu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: AS

Villareal już niedługo ogłosi transfer napastnika Bursasporu, Cédrika Bakambu.

Jak informuje "AS", zawodnik jest już wraz ze swoim agentem w Hiszpanii. Zdaniem dziennikarzy, klub ustala z zawodnikiem ostatnie szczegóły i transfer zostanie sfinalizowany jeszcze w tym tygodniu. Bakambu przejdzie jeszcze obowiązkowe testy medyczne i podpisze umowę. Villareal wyda na reprezentanta Demokratycznej Republiki Konga siedem milionów euro. Jest to jeden z dwóch napastników, którzy w tym miesiącu wzmocnią "Żółtą łódź podwodną". Drugim ma być Roberto Soldado.

Bakambu trafił do Bursasporu rok temu z Sochaux. Były zawodnik młodzieżowych reprezentacji Francji zdobył dla swojego klubu 13 bramek w 27 meczach ligowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy