Nowy ofensywny pomocnik Milanu
2016-08-17 11:20:14; Aktualizacja: 9 lat temu
José Sosa zostanie piłkarzem Milanu.
Argentyńczyk aktualnie przechodzi testy medyczne, poprzedzające finalizację transferu z jego udziałem. Po kilku tygodniach negocjacji "Rossoneri" osiągnęli porozumienie z Beşiktaşem wyrażające się w kwocie 7,5 miliona euro.
31-latek zwiąże się z klubem z San Siro zaledwie na dwa najbliższe sezony. Ma wzmocnić ofensywę zespołu, tym bardziej że może zagrać na kilku pozycjach w ataku i w drugiej linii. Dla Sosy, który nalegał na przeprowadzkę, jest to powrót do Serie A. W przeszłości bronił barw Napoli, podobnie jak Bayernu czy Atlético Madryt.
Tym samym Milan prawdopodobnie wycofuje się z transferu Rodrigo Bentancura, zwłaszcza że negocjacje z Boca bardzo się skomplikowały.

![Mistrz Polski z Lechem Poznań zakończył karierę. Blisko 200 występów dla „Kolejorza” [OFICJALNIE]](img/photos/107394/170x113/darko-jevtic.jpg)



![To dlatego kibice Cracovii opuścili trybuny w trakcie meczu Ekstraklasy? [WIDEO]](img/photos/112311/170x113/cracovia.jpg)




![Mistrz Polski z Lechem Poznań zakończył karierę. Blisko 200 występów dla „Kolejorza” [OFICJALNIE]](img/photos/107394/90x60/darko-jevtic.jpg)



![To dlatego kibice Cracovii opuścili trybuny w trakcie meczu Ekstraklasy? [WIDEO]](img/photos/112311/90x60/cracovia.jpg)





