Nowy pomocnik Manchesteru City. Kontynuacja polityki!

Nowy pomocnik Manchesteru City. Kontynuacja polityki!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The Guardian | The Independent

Jesús Medina przechodzi z Club Libertad do Manchesteru City.

Angielskie media spodziewają się, że City potwierdzi transfer reprezentanta Paragwaju w najbliższych dniach. Niedługo później zostanie on wypożyczony do jednego z klubów w ramach City Football Group – najprawdopodobniej Girony lub New York City FC.

Występujący na pozycji skrzydłowego lub ofensywnego pomocnika 20-letni Medina w lipcu zadebiutował w seniorskiej kadrze Paragwaju, wcześniej będąc gwiazdą kadr do lat 17 i 20. W klubie też pokazywał się z bardzo dobrej strony – w 2017 roku w Copa Sudamericana i Copa Libertadores zagrał w 14 meczach, strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty. Wychowanek Libertad regularnie trafiał też w lidze paragwajskiej – w ostatnim sezonie w 35 meczach miał osiem goli.

City tym samym kontynuuje politykę sprowadzania największych talentów z całego świata. Jednym z większych zadań menadżera Pepa Guardiola ma być ich stopniowe wprowadzanie do pierwszego zespołu Manchesteru City, czyli jednocześnie flagowego produktu City Football Group.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy