Obraniak: Miałem telefon z Legii

Obraniak: Miałem telefon z Legii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Polsat Sport

Ludovic Obraniak przyznał, że miał szansę przenieść się do Polski.

31-latek obecnie gra w Maccabi Hajfa, gdzie stara się wrócić do dawnej dyspozycji. Co jakiś czas pomocnik jest obecny w polskich mediach, najczęściej poruszając wątek powrotu do reprezentacji. Teraz jednak - w rozmowie z polsat.sport.pl - opowiedział o propozycji z Legii.

- Sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu. Zadzwonił telefon, padło pytanie o chęć przeprowadzki do Warszawy i oczekiwane zarobki. Gdy tylko przedstawiłem swoje warunki, usłyszałem że klubu nie stać na takiego zawodnika. Nie było nawet żadnej próby negocjacji, facet z góry założył, że różnica między możliwościami Legii a podaną przeze mnie kwotą jest zbyt duża - oświadczył Obraniak.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy