Obraniak: Miałem telefon z Legii

Obraniak: Miałem telefon z Legii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Polsat Sport

Ludovic Obraniak przyznał, że miał szansę przenieść się do Polski.

31-latek obecnie gra w Maccabi Hajfa, gdzie stara się wrócić do dawnej dyspozycji. Co jakiś czas pomocnik jest obecny w polskich mediach, najczęściej poruszając wątek powrotu do reprezentacji. Teraz jednak - w rozmowie z polsat.sport.pl - opowiedział o propozycji z Legii.

- Sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu. Zadzwonił telefon, padło pytanie o chęć przeprowadzki do Warszawy i oczekiwane zarobki. Gdy tylko przedstawiłem swoje warunki, usłyszałem że klubu nie stać na takiego zawodnika. Nie było nawet żadnej próby negocjacji, facet z góry założył, że różnica między możliwościami Legii a podaną przeze mnie kwotą jest zbyt duża - oświadczył Obraniak.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy