Obrońca Juventusu poprosi o transfer?!

Obrońca Juventusu poprosi o transfer?!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Daniele Rugani może poprosić władze Juventusu o zgodę na transfer.

Coraz bliżej "Bianconerich" jest Medhi Benatia, a to oznacza, że w defensywie będzie panować duża konkurencja. Już teraz praktycznie nietykalne jest trio BBC, czyli Barzagli-Bonucci-Chiellini. 21-latek długo czekał na swoją szansę i ostatecznie otrzymał ją w drugiej części sezonu, lecz po przyjściu Marokańczyka jego rola w drużynie może spaść do piątego wyboru na środek obrony.

Rugani chce grać jak najwięcej, dlatego "La Gazzetta dello Sport" informuje, że prawdopodobnie poprosi władze Juventusu o możliwość zmiany klubu. Nie oznacza to jednak transferu definitywnego. Były obrońca Empoli wiąże swoją przyszłość z Juventusem, dlatego może odejść na wypożyczenie i wrócić, kiedy będzie już w pełni gotów na grę w pierwszym składzie "Starej Damy".

Zainteresowanie defensorem wyrażają Napoli, które próbowało go pozyskać już wcześniej, a także Roma. Nie wiadomo jednak czy będą one chętne na wypożyczenie zawodnika bez opcji wykupu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy