Odchodzą z Feyenoordu

Odchodzą z Feyenoordu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Algemeen Dagblad

Jak informuje sobotni 'Algemeen Dagblad', Feyenoord zamierza pozbyć się tunezyjskiego pomocnika Karima Saidi'ego. Klub opuści także Mohammed Abubakari. Obaj nie pojadą na zgrupowanie do Turcji. Wyjazd opuśc(...)

Jak informuje sobotni 'Algemeen Dagblad', Feyenoord zamierza pozbyć się tunezyjskiego pomocnika Karima Saidi'ego. Klub opuści także Mohammed Abubakari. Obaj nie pojadą na zgrupowanie do Turcji. Wyjazd opuści także Lorenzo Davids, przyczyny tego nie są jedmak znane. Kariera Saidi'ego na De Kuip przebiegała dość dziwnie, a jej koleje zmieniały się wraz ze zmieniającymi się trenerami. Ruud Gullit miał do niego pełne zaufanie, lecz Erwin Koeman sadza go na ławce. Klub uznał jednak, że zawodnik zbyt wiele zarabia by miał siedzieć na ławce i postanowiono się go pozbyć. W zeszłym roku Saidi przebywał na wypożyczeniu w Lecce, lecz włoski klub nie skorzystał z prawa wykupu piłkarza. Historia Abubakari'ego wygląda inaczej. 20-letni Ghanijczyk zostanie raczej wypożyczony aby nabrał doświadczenia i pote mógł wzmocnić zespół Feyenoordu.
Więcej na temat: Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy