Odrzucona oferta za Luiza Adriano!

Odrzucona oferta za Luiza Adriano!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Italia

AC Milan odrzucił ofertę za Luiza Adriano.

"Sky Italia" poinformowało, że działacze z San Siro otrzymali propozycję w wysokości 12 milionów euro, ale odmówili Beijingowi Guoan. Przypomnijmy, że kilka tygodni wcześniej zaakceptowano identyczną kwotę od Jiangsu Sunning, a Włosi liczyli że za pieniądze ze sprzedaży Brazylijczyka dokonają zimowego wzmocnienia.

Tamta transakcja nie została sfinalizowana, bo choć napastnik zameldował się w Chinach i przeszedł testy medyczne, w ostatniej chwili zrezygnował z przeprowadzki twierdząc, że Azjaci nie dotrzymali niektórych obietnic. Biorąc pod uwagę dzisiejszą decyzję Milanu, 28-latek najprawdopodobniej do końca sezonu pozostanie w ekipie z Serie A.

Warto podkreślić, że trenerem Beijingu Guoan jest były szkoleniowiec "Rossonerich", czyli Alberto Zaccheroni.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy