Oferta za Bartrę
2015-07-23 00:06:24; Aktualizacja: 10 lat temu
Napoli coraz bardziej angażuje się w transfer Marca Bartry.
Jak się okazuje, nie tylko Davide Astori wzmocni defensywę drużyny z Neapolu. Włodarze właśnie osiągnęli porozumienie z obrońcą Barcelony, który jest jak najbardziej otwarty na przenosiny do klubu z Serie A. Do rozstrzygnięcia transakcji brakuje jeszcze zaakceptowania oferty przez "Blaugranę".
Gianluca Di Marzio podaje, że Napoli może złożyć trzy oferty - jedna to 12 milionów euro plus trzy miliony w postaci bonusów, druga 13 milionów z dodatkowymi dwoma milionami jako bonusy lub też bezbonusową opiewającą na 14 milionów.
Dla samego Bartry przyszłość w Barcelonie stoi pod dużym znakiem zapytania, tym bardziej, że Luis Enrique nie zamierza stawiać na niego regularnie. Dlatego jest bardzo możliwe, że piłkarz przeprowadzi się do Włoch na stałe.






![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




