Oferta za Bony'ego

Oferta za Bony'ego
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Telegraph

West Ham chce Wilfrieda Bony'ego.

"The Telegraph" informuje, że londyński klub zwróci się do Manchesteru City z ofertą półrocznego wypożyczenia reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej. Miałby on rozwiązać problemy z atakującymi powstałe w obliczu kontuzji Andre Ayew.

Wspomniany dziennik dodaje, że 27-latek nie prowadzi aktualnie intensywnych poszukiwań nowego klubu, gdyż rzekomo w styczniu ma odejść do Chin. Lukratywna propozycja pojawiła się ponoć kilka tygodni temu i została zaakceptowana.

Bony nie figuruje w planach Pepa Guardioli, dlatego też "Młoty" mają szanse na pomyślnie sfinalizowanie transakcji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?! Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?! Davinson Sánchez na wylocie z Tottenhamu Davinson Sánchez na wylocie z Tottenhamu FC Barcelona: Umtiti dostępny, ale nie może grać w dwóch-trzech meczach z rzędu FC Barcelona: Umtiti dostępny, ale nie może grać w dwóch-trzech meczach z rzędu Anele Ngcongca nie żyje. Zginął tragicznie Anele Ngcongca nie żyje. Zginął tragicznie Ibrahimović jak Piątek. Szwed dołączył do elitarnego grona Ibrahimović jak Piątek. Szwed dołączył do elitarnego grona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy