Oferta za Koseckiego

Oferta za Koseckiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Janekx89 I Twitter

Jak donosi Janekx89, pojawiła się możliwość przenosin Jakuba Koseckiego do Lechii Gdańsk.

Zgodnie z jego doniesieniami przekazanymi na Twitterze  klub z Trójmiasta przedstawił już Śląskowi Wrocław ofertę za 27-letniego skrzydłowego.

Kosecki trafił do Wrocławia przed sezonem 2017/2018. W jego trakcie zawodnik, który wrócił do Polski z niemieckiego Sandhausen, rozegrał 26 spotkań w koszulce Śląska. Zdobył w nich cztery bramki, do których dorzucił pięć asyst. Śląsk zakończył rozgrywki na dziesiątym miejscu w tabeli Ekstraklasy.

Pięciokrotny reprezentant Polski w przeszłości występował już w Lechii. W pierwszej części 2012 roku był on wypożyczony do ekipy z Trójmiasta z Legii Warszawa. W tym czasie urodzony w stolicy naszego kraju zawodnik zanotował jednak tylko osiem spotkań w barwach gdańskiego zespołu.

Przypomnijmy, że w zakończonym niedawno sezonie Lechia uplasowała się na trzynastej lokacie w ligowej tabeli. Jej przewaga nad strefą spadkową wyniosła trzy punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy